REVITALIZING TREATMENT EXTENSION BALM

REVITALIZING TREATMENT EXTENSION BALM

(Canlandırıcı bakımın etkilerini uzatan saç balsamı)

Keratin Complex Revitalizing Keratin Hair Treatment protokolünün son adımı olan bu ürün elektriklenmeye karşı üstün koruma ve düz, pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar. Keratinle zenginleştirilmiş formülü saça gücünü ve direncini geri kazandırır. Revitalizing Treatment Extension Balm, Revitalizing Keratin Hair Treatment'in etkilerini kalıcı hale getirir ve saça güç katarak yumuşacık ipeksi bir görünüm verir.

(236ml, 473ml & 1 litre olarak sunulmaktadır. )

REVITALIZING KERATIN HAIR TREATMENT

REVITALIZING KERATIN HAIR TREATMENT

(Keratinli canlandırıcı saç bakımı)

Kaba ve kıvırcık saçlar da dâhil olmak üzere, tüm saç tiplerinde elektriklenmeyi etkili bir şekilde azaltmak ve dalgaları düzleştirmek için yepyeni bir yöntem. Bu yenilikçi, durulanabilir formül, besleyici bitkisel özlerle zenginleştirilmiş formülüyle saçın yumuşaklığını ve parlaklığını artırır ve müşterilerinize saçlarını aynı gün şekillendirme imkânı tanır. Müşterileriniz söz dinleyen, kolay şekil alan ve kolay fön tutan saçlara kavuşur. Saç tipi ve günlük bakıma bağlı olarak sonuçlar iki ila üç aya kadar etkilidir.

REVITALIZING PRE-TREATMENT CLARIFYING SHAMPOO

REVITALIZING PRE-TREATMENT CLARIFYING SHAMPOO

(Canlandırıcı bakım öncesi arındırıcı şampuan)

Bu bakım öncesi şampuan, tüm kalıntı ve birikintileri temizleyerek saçı arındırır.

İleri pH artırıcı teknoloji, saç kütikülünü açarak saçı canlandırıcı keratin bakımı Keratin Complex Revitalizing Keratin Hair Treatment için hazırlar.

Adres:Altay Çeşme Mahallesi Oba Çıkmazı No:2/2 Maltepe - İSTANBUL | Tel:0216 383 61 71 Pbx - Fax:0216 383 62 71 | Email: info@hcskozmetik.com
JoomlaMan